Kilka słów o nas...

Karczma w Dechę od 2012 roku zajmuje się profesjonalną organizacją wesel i rodzinnych przyjęć okolicznościowych. Przygotowujemy także: zakładowe imprezy integracyjne, bale studniówkowe, konsolacje i inne wydarzenia. Obsługujemy również zorganizowane grupy turystyczne i wycieczki autokarowe. Do tej pory odbyło się tu wiele udanych uroczystości, a sama Karczma zyskała wiele pozytywnych recenzji.  Nieustannie staramy się podnosić jakość naszych usług, aby sprostać Państwa wymaganiom.

 

Lokalizacja

Karczma znajduje się w miejscowości Płoskie. Prowadzi do niej główna droga na trasie Zamość - Szczebrzeszyn. Od Zamościa jest to około 5 km. Budynek położony jest w głębi ogrodzonej działki, co daje bezpieczeństwo, swobodę i dużo intymności dla naszych gości. Od wczesnej wiosny teren wokół budynku jest pełen zieleni. Znajduje się tutaj okazałe oczko wodne z mostkiem, fontanna, drewniane altany, miejsce na ognisko, huśtawki. Zapewniamy duży, bezpłatny parking  (także możliwość wjazdu autokarem). 

 

Wnętrze i stylistyka

Sala o powierzchni 350 m² posiada 160 miejsc siedzących  oraz parkiet taneczny. Istnieje wiele możliwości ustawienia stołów w zależności od ilości gości i wedle życzenia klienta. Sala została wykonana w całości w drewnie. Sufit oparty jest na sześciometrowy podporach jodłowych. Centralne miejsce w karczmie zajmuje prosty, ale niezwykle oryginalny, staropolski barek. Obok znajdziecie Państwo ciekawie zaaranżowaną stodółkę, na której znajdą się regionalne przysmaki wiejskiego stołu. Sala oświetlona jest żyrandolami i kinkietami, które zostały wykonane na bazie kół wozu drabiniastego. Dostępne są również kolorowe iluminacje świetlne na ścianach dzięki zainstalowanym panelom LED, które tworzą wyjątkowy nastrój podczas zabawy. Więcej zdjęć sali znajdą Państwo w zakładce Wnętrze. Zapraszamy także na nasze strony społecznościowe Facebook oraz Instagram, gdzie udostępniamy najświeższe relacje.

 

Zaplecze i warunki

Cały obiekt przystosowany jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Karczma posiada profesjonalne zaplecze sanitarne. Na miejscu znajduje się kuchnia wyposażona w nowoczesny sprzęt gastronomiczny. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską.

 

Beata i Ireneusz Kudyk     tel: 506 191 494

Karczma W Dechę 2023