Na wstępie...

Jeśli w niedalekiej przyszłości planują Państwo organizację swojego przyjęcia lub uroczystości, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Karczmy “W Dechę”! Dlaczego my? Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dokładnie wiemy jakie kwestie są istotne przy organizacji wydarzeń z dużą liczbą gości i zawsze staramy się podpowiadać naszym klientom na co zwrócić uwagę przy ustalaniu szczegółów, czego unikać i nad czym warto się zastanowić, aby całość przebiegała sprawnie i bezproblemowo i uczynić wydarzenie bardziej wyjątkowym. Jako lokal gastronomiczno-użytkowy zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską dokładnie dostosowaną do liczby gości, serwujemy przygotowane przez nas świeże dania kuchni polskiej (i nie tylko) w przestronnej, klimatyzowanej sali położonej na dużym, ogrodzonym obiekcie osłoniętym drzewami i krzewami (co daję dużo intymności i prywatności). Do każdego rodzaju przyjęcia przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę dań gorących, przystawek i sałatek, tak aby każdy mógł zaspokoić swoje gusta. Niezależnie od rodzaju imprezy znajdą Państwo w ofercie także przepyszne, domowe ciasta pochodzące od zaufanej i sprawdzonej cukierni (jakość potwierdzona certyfikatem) serwowane na paterach wraz z owocami w nielimitowanych ilościach oraz stół kawowy. Na życzenie proponujemy również stół ze swojskim jadłem, słodki stół dla dzieci i stoły tematyczne np. sushi czy deska serów. Oferujemy nielimitowane napoje gazowane oraz soki. Możliwe jest także np. zamówienie pieczonego prosiaka. Warto zaskoczyć gości czymś wyjątkowym! 

 

Od czego zacząć współpracę ? 

Jeśli chcą Państwo poznać wszelkie szczegóły, zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu! Można skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez maila czy komunikator na stronie www (patrz, prawy dolny róg) lub na stronie Facebook. W rozmowie po krótce przybliżymy ofertę oraz zaproponujemy termin wspólnego spotkania, na którym zaprezentujemy salę w pełnym oświetleniu oraz oprowadzimy Państwa po całym obiekcie. Jest to moment, w którym z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania z Państwa strony, które mogą dotyczyć takich tematów: jak dekoracja sali, ustawienie stołów, sposób wydawania posiłków. Oczywiście przedstawimy także wstępną wycena organizacji uroczystości z naszej strony.
W momencie ostatecznej decyzji (oczywiście nie wymagamy jej w chwili spotkania) sporządzana jest umowa w dwóch, jednakowo brzmiących egzemplarzach dla każdej ze stron a termin wybrany przez Państwa zostaje oficjalnie zarezerwowany. Ostateczne i w pełni szczegółowe ustalenia w takich kwestiach jak: menu, ostateczna liczba gości, dekoracje itp. zostaną ustalone i spisane bliżej wyznaczonej daty imprezy na spotkaniu, którego termin zostanie ustalony za porozumieniem stron, najpóźniej do 3 tygodni przed planowaną datą. 

Beata i Ireneusz Kudyk     tel: 506 191 494

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Karczma W Dechę 2023